Platforma zakupowa eB2B. Biznes, Korzyści, Kontakty, Zysk
Postępowanie O/OL.D-3.2413.56.2020 - Bieżące utrzymanie w zakresie naprawy
i konserwacji oświetlenia drogowego i sygnalizacji świetlnych w ciągu
dróg krajowych nr 16i i S51/16i (obwodnica Olsztyna) administrowanych
przez GDDKiA Odział w Olsztynie Rejon w Olsztynie